WYNAJEM. ŁODZI

Wynajem jachtów - Zalew Wiślany

Uwielbiasz aktywnie spędzać wakacje oraz kontakt z przyrodą? Idealna będzie dla Ciebie nasza oferta wynajmu jachtów. Możesz wybrać się jedną z naszych łodzi na Zalew Wiślany i korzystać z uroków życia „na wodzie”. Oferowane przez nas jednostki są niezwykle komfortowe i doskonale wyposażone, więc z pewnością przeżyjesz na nich niezwykle odprężający rejs. Przed czarterem zapewniamy specjalistyczne szkolenie z obsługi jachtu. Chętnie też pomożemy w zaplanowaniu najatrakcyjniejszej trasy. Sam relaks na jachcie już jest wyjątkowym przeżyciem i wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale dzięki naszej ofercie wynajmu jachtu możesz jeszcze bardzie uatrakcyjnić swój rejs. Na przykład poprzez wzbogacenie podróży o zwiedzanie zamków i pozostałych zabytków, znajdujących się na trasie Pętli Żuławskiej.

Zalety czarteru jachtów w Aquaczarter.pl


Decydując się na czarter jachtu w Aquaczarter zyskujesz możliwość wypłynięcia w rejs wygodną w obsłudze łodzią, niezwykle wygodną i dobrze wyposażoną. Silniki oferowanych przez nas jednostek są zbudowane w taki sposób, by nie zagłuszały rozmów i nie przeszkadzały pasażerom w beztroskim relaksie na pokładzie. Ponadto nasze łodzie mają pełne wyposażenie sanitarno-kuchenne, pozwalające na samowystarczalność w czasie rejsu. W oferowanych przez nas jachtach znajduje się też 6-7 komfortowych miejsc do spania, a także lodówka czy telewizor. Warto również dodać, że nasze łodzie są ogrzewane, co z pewnością podnosi komfort ich użytkowania.

Jeśli więc interesuje Cię nasza oferta czarteru jachtów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły wynajmu. Zapewniamy, że rejs przez Zalew Wiślany będzie niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Aquaczarter czarter pętlą żuławską
Aquaczarter czarter pętlą żuławską
pomorski%20szlak%20zeglarski
placeholder image
Copyright © 2021-2023 New design Aquaczarter.pl